Volkswagen e-up!
{SOH-85%} (INCL-BTW) *HEATED-COMFORTSEATS | CCS-FASTLOADER | CAMERA | DAB | ECC | PDC | CRUISE*
Direct kopen, basisprijs: € 11.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.945,-
LEASEPRIJS: € 162,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.974,38 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen e-up! |
|---|---|
| Uitvoering: | {SOH-85%} (INCL-BTW) *HEATED-COMFORTSEATS | CCS-FASTLOADER | CAMERA | DAB | ECC | PDC | CRUISE* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 december 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 107.556 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 162,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-856-SB |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 382 kg |
| Gewicht: | 1.148 kg |
| Wielbasis: | 240 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.530 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Audio installatie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoelen
- Cruise control
- Decor pianolak
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Boordcomputer
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- BTW te verrekenen
- CCS snellader aansluiting
- Digitale radio ontvangst
- geluidsimulator
- Geluidsimulator (e-Sound)
- Klein lederpakket
- smartphone integratie
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- Winter-pakket
- Accukoeling
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- Winterbanden
- Winterpakket